Qazaq Air - Ұшу кестесі

Ұшу кестесі

Келесі қалаға арналған күнтізбе Актау (SCO)
Бағыт Рейс нөмірі Ұшып шығу уақыты Ұшып келу уақыты Рейс ұзақтығы Рейс орындалатын күндер Күнтізбенің басталу күні Күнтізбенің аяқталу күні
Орал
(URA)
IQ -432/421 07:00 10:00 3h 00m Бей 13 сәу 2018 31 мам 2018
Ақтөбе
(AKX)
IQ -432/396 07:00 14:15 7h 15m Бей 13 сәу 2018 31 мам 2018
Ақтөбе
(AKX)
IQ -432/396 22:45 05:45 7h 00m Жек 21 мам 2018 29 мам 2018
Астана
(TSE)
IQ -432/396/386 07:00 18:10 10h 11m Бей 13 сәу 2018 31 мам 2018
Астана
(TSE)
IQ -432/396/386 22:45 09:35 10h 09m Жек 21 мам 2018 29 мам 2018
Атырау
(GUW)
IQ -432 07:00 08:00 1h 00m Бей 13 сәу 2018 31 мам 2018
Атырау
(GUW)
IQ -432 09:45 10:45 1h 00m Сәр,Жек 03 мау 2018 29 там 2018
Атырау
(GUW)
IQ -432 09:45 10:45 1h 00m Дүй 11 мау 2018 27 там 2018
Атырау
(GUW)
IQ -432 14:20 15:15 1h 05m Сей 05 мау 2018 17 шіл 2018
Атырау
(GUW)
IQ -432 15:00 16:00 1h 00m Жұм 01 мау 2018 31 там 2018
Атырау
(GUW)
IQ -432 15:00 16:00 1h 00m Сен 30 мау 2018 25 там 2018
Атырау
(GUW)
IQ -432 18:50 19:50 1h 00m Бей 07 мау 2018 19 шіл 2018
Атырау
(GUW)
IQ -432 18:50 19:50 1h 00m Сей,Бей 24 шіл 2018 30 там 2018
Атырау
(GUW)
IQ -432 22:45 23:45 1h 00m Жек 01 сәу 2018 27 мам 2018