Күнтізбе

Келесі қалаға арналған күнтізбе Ақтөбе (AKX)
Бағыт Рейс нөмірі Ұшып шығу уақыты Ұшып келу уақыты Рейс ұзақтығы Рейс орындалатын күндер Күнтізбенің басталу күні Күнтізбенің аяқталу күні
Шымкент
(CIT)
IQ -392 19:15 22:45 3h 30m Жк 05 Ақп 2017 26 Ақп 2017
Шымкент
(CIT)
IQ -392 19:15 22:45 3h 30m Жк 05 Нау 2017 19 Нау 2017
Шымкент
(CIT)
IQ -392 20:15 23:45 3h 30m Дс,Ср 01 Ақп 2017 27 Ақп 2017
Шымкент
(CIT)
IQ -392 20:15 23:45 3h 30m Дс,Ср 01 Нау 2017 22 Нау 2017
Шымкент
(CIT)
IQ -392 20:15 23:45 3h 30m Жм 03 Нау 2017 24 Нау 2017
Орал
(URA)
IQ -395/421 14:45 18:05 3h 21m Бс 02 Нау 2017 23 Нау 2017
Атырау
(GUW)
IQ -395 14:45 15:55 1h 11m Бс 02 Нау 2017 23 Нау 2017
Атырау
(GUW)
IQ -395 14:50 16:05 1h 15m Сн 04 Нау 2017 25 Нау 2017
Атырау
(GUW)
IQ -395 16:00 17:15 1h 15m Дс,Ср 01 Ақп 2017 27 Ақп 2017
Атырау
(GUW)
IQ -395 16:00 17:15 1h 15m Дс,Ср 01 Нау 2017 22 Нау 2017