Ұшу кестесі

Келесі қалаға арналған күнтізбе Павлодар (PWQ)
Бағыт Рейс нөмірі Ұшып шығу уақыты Ұшып келу уақыты Рейс ұзақтығы Рейс орындалатын күндер Күнтізбенің басталу күні Күнтізбенің аяқталу күні
Шымкент
(CIT)
IQ -362/377 11:35 17:55 6h 21m Сн 15 Қаз 2017 28 Қаз 2017
Алматы
(ALA)
IQ -362 10:35 12:35 2h 00m Дс 10 Қаз 2017 23 Қаз 2017
Алматы
(ALA)
IQ -362 11:35 13:35 2h 00m Сн 15 Қаз 2017 28 Қаз 2017
Алматы
(ALA)
IQ -362 15:25 17:25 2h 00m Дс 30 Қаз 2017 19 Нау 2018