Күнтізбе

Келесі қалаға арналған күнтізбе Астана (TSE)
Бағыт Рейс нөмірі Ұшып шығу уақыты Ұшып келу уақыты Рейс ұзақтығы Рейс орындалатын күндер Күнтізбенің басталу күні Күнтізбенің аяқталу күні
Алматы
(ALA)
IQ -352 10:55 12:55 2h 00m Сн 04 Нау 2017 17 Нау 2017
Алматы
(ALA)
IQ -352 10:55 12:55 2h 00m Сн 19 Нау 2017 25 Нау 2017
Алматы
(ALA)
IQ -354 12:15 14:15 2h 00m Дс 06 Ақп 2017 27 Ақп 2017
Алматы
(ALA)
IQ -354 12:15 14:15 2h 00m Дс 06 Нау 2017 20 Нау 2017
Алматы
(ALA)
IQ -354 20:15 22:20 2h 06m Ср 01 Нау 2017 22 Нау 2017
Алматы
(ALA)
IQ -352 22:30 00:30 2h 00m Сн 18 Нау 2017 18 Нау 2017
Алматы
(ALA)
IQ -352 22:50 00:45 2h 05m Жк 26 Нау 2017 26 Нау 2017
Алматы
(ALA)
IQ -352 23:05 01:05 2h 00m Дс,Сс,Бс,Жм 02 Ақп 2017 28 Ақп 2017
Алматы
(ALA)
IQ -352 23:05 01:05 2h 00m Дс,Сс,Бс,Жм 02 Нау 2017 24 Нау 2017
Алматы
(ALA)
IQ -352 23:10 01:10 2h 00m Жк 20 Ақп 2017 26 Ақп 2017
Алматы
(ALA)
IQ -352 23:10 01:10 2h 00m Жк 05 Нау 2017 19 Нау 2017